Klarinetisti smo šolsko leto sklenili z druženjem, skupnim igranjem in sladoledom.
Za nami je uspešno šolsko leto, pred nami pa zaslužene počitnice!




Klarinetisti smo šolsko leto sklenili z druženjem, skupnim igranjem in sladoledom.
Za nami je uspešno šolsko leto, pred nami pa zaslužene počitnice!



