Mladi godalci so se letos že sedmo leto udeležili godalnega vikenda v Logatcu. Tokrat smo moči združili štiri godalni orkestri iz štirih različnih glasbenih šol: GŠ Črnomelj, GŠ Trebnje, GŠ Ajdovščina in GŠ Logatec. Po treh dnevih intenzivnih orkestrskih vaj smo pripravili skupni slavnostni koncert v Športni dvorani v Logatcu. Nastopila sta 2 orkestra: mlajši in starejši godalni orkester Veris, na koncertu pa so se nam pridružili še zbor GŠ Logatec, solistka Nina Kompare Volasko in mladi tolkalci, ki jih je povezal dirigent tokratnega Verisa Karim Zajec.
foto: Tina Vrščaj, Grega Končar in Jerneja Kočevar
























































































