V glasbeni šoli imamo čez leto veliko nastopov v naših dveh koncertnih dvoranah. Na prvi poletni dan pa so se učenci predstavili na ploščadi pred glasbeno šolo. Praznik glasbe organizira Slovenski glasbenoinformacijski center – SIGIC v okviru mednarodne pobude Fête de la Musique, črnomaljsko koordinacijo pa je prevzel RIC Črnomelj. Glasbena šola se je predstavila z duom violončel Jasna Peteržinek in Metka Vraničar, duom violina-violončelo (Jasna Peteržinek in Lola Vrščaj), godalno komorno skupino v sestavi Tia Dajčman, Jasna Peteržinek, Metka Vraničar, Lola Vrščaj in Tina Vrščaj, Modrimi muzikanti (Laura Draginc-flavta, Lola Vrščaj-violina, Klara Draginc-klarinet in Oton Vrščaj-kitara), s solo nastopom pa se je predstavil kitarist Luka Martin Kavšek.
Z nastopi so mladi glasbeniki navdušili zbrane poslušalce, ki so jih poleg aplavza nagradili še s prostovoljnimi prispevki.
Mentorji: Jerina Lokmer, Tina Vrščaj, Katja Draginc, Aljoša Vrščaj



















































































