Zaključni nastop flavtistk

V sredo, 17. junija 2026, so učenke flavte še zadnjič v tem šolskem letu nastopile pred polno dvorano staršev, babic in dedkov ter sestric in bratcev. Tokrat so se ob klavirski spremljavi Bernarda Prešerna predstavile s solo skladbami in nam z raznolikim programom popestrile pošteno vroče poletno popoldne.

Iskrene čestitke vsem nastopajočim za lepe nastope!